3D Mimari Proje ve İnteraktif Mekan Gezintisi, Sanal, Arttırılmış ve Karma Gerçeklik konularında faaliyet gösteren Sanal Boyut, 25 senelik tecrübesiyle sektördeki gücünü gün geçtikçe arttıran bir marka haline gelmiştir. Bu yolculuğa Bilişim, Proje ve Yazılım uzmanlarından oluşan kaliteli bir ekip ile çıkan Sanal Boyut, tüm mekan tanıtımlarınız ve hayatınızı kolaylaştıracak VR / AR/ MR gerçeklik projeleriniz için de ihtiyaçlarınıza göre sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

            Sanal Boyut olarak yeni jenerasyon üç boyutlu yüksek çözünürlüklü lazer taramalı kameralarımız ile üstün Matterport barındırma alt yapısı ve patentli yazılım teknolojisini birleştirerek mevcut mekanlarınızda, 3 Boyutlu İnteraktif Gezinti hizmeti sağlamaktayız. Yine aynı şekilde inşaat aşamasındaki yapılarınızın mimari projeleri üzerinden de sizlere 3 Boyutlu Mimari Proje VR Gezintileri de üretmekteyiz. Gerek mimari projeleriniz üzerinden gerekse mekanlarınızın modellendirilerek sanal gerçeklik düzeyinde interaktif turlarının oluşturulması konusunda üstün teknolojiler ile işbirliği içerisindeyiz.

            Sanal, arttırılmış ve karma gerçeklik konularında da proje geliştirme çalışmalarımız hızla sürmektedir. İnteraktif kartvizitler ve kataloglar ile arttırılmış gerçeklik deneyimini daha da ileriye taşımaktayız. . Yeniliklere açık ve teknolojiyi yurtdışı kaynaklarımız ile takip ediyoruz. Her zaman Türkiye’de bilişim teknolojileri ile ilgili tüm enstrumanların ilk deneyim sahipleri arasındayız…

 

                                                                                                                                                                                    Ahmet Temizelliler & Erol Şimşek